Praca dla Elektryka w Niemczech

Ranking reklam i ogłoszeń promowanych.
mondipolska

Praca dla Elektryka w Niemczech

Postautor: mondipolska » wt paź 24, 2017 8:55 am

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik elektryka – szybki wyjazd!

Miejsce pracy: Herford (okolice Bielefeld)

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.

Wśród codziennych prac znajduje się: pomoc przy prowadzeniu tras kablowych, wymianie puszek, oświetlenia, podłączaniu kabli. Osoby zatrudnione w firmie odpowiedzialne są również za wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.

Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Prac odbywa się w zespołach.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką,
Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach,
Znajomości języka niemieckiego (mile widziana),
Motywacji do pracy na terenie Niemiec,
Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością.

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy stawkę godzinową i dietę dzienną,
Zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie,
Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu,
Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich,
Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: elektryk@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

500 456 300

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Powyższa oferta pracy dotyczy oferty pracy tymczasowej.